Egyszer csak magától alakult ki nálam a "mindfullnes".
Az én agyam eddig nem így működött. Igazából be vagyok kicsit parázva, hogy nem-e mégis valami kezdődő leépülés ez.
Az van, hogy mostanában annyira benne tudok lenni egy helyzetben, egy környezetben, egy témában, hogy teljesen megszűnik minden más. Amikor kijövök a szituációból, kb. rácsodálkozok a világra 😀 Az idő is mintha lassabban telne.
Mások ölnének ezért, de én nem vagyok nyugodt. Nyáron bevágtam a fejem.
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése