Neked melyik?

Itt és most

2024. szeptember 24., kedd

 Egyszer csak magától alakult ki nálam a "mindfullnes".


Az én agyam eddig nem így működött. Igazából be vagyok kicsit parázva, hogy nem-e mégis valami kezdődő leépülés ez. 


Az van, hogy mostanában annyira benne tudok lenni egy helyzetben, egy környezetben, egy témában, hogy teljesen megszűnik minden más. Amikor kijövök a szituációból, kb. rácsodálkozok a világra 😀 Az idő is mintha lassabban telne. 


Mások ölnének ezért, de én nem vagyok nyugodt. Nyáron bevágtam a fejem. 


0 megjegyzés: