Na, ez most megütötte a pötyögőinger-küszöbömet, hogy ezek a dilettánsok beleálltak a Duolingoba bazdmeg 🤦
Haragszanak minden képzésre, ami fejleszti az embert: tanulás, főleg ingyenes tanulás rósz, értem?! Meg hát ne is álmodj arról, hogy más országokban, más nyelveken boldogulj. Csak a hazai! Nem kell nyelvvizsga a diplomához, maradj magyar paraszt, mármint jobbágy! De még csak híreket se olvass idegen nyelven, nehogy szélesebb látókörű legyél.
(Bár nálam be van állítva a The Guardian, a The New York Times, a New York Post, a Welt, a Süddeutsche Zeitung, de még a La Repubblica is követésre 😈)
Mondja ezek után valaki, hogy nem szándékosan hülyítik el a népet.
Gyorsan lementettem a majdnem 2 éves olasz streak-emet, nehogy holnapután lekapcsolják.
Eszem megáll - vagyis nem hagyom, hogy megálljon, csak azért is elkezdek vmi újat tanulni 🖕

0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése