Addig élveztük a könnyűzenei kocsmakvízeket tavaly nyár óta, míg a tegnapi fordulót megnyertük 🙂
13 csapatból elsők lettünk 🤘
Mind3 dalt felismertük pl. az első 3 mp-ből 🤦
- Bon Jovi: Have a nice day 🎸🌞
- Lady Gaga: Alejandro 🇲🇽
- Roxette: It must have been love ❤️
![]() |
| Az ifjú pár a karaoke feladatnál 😍 |
![]() |
| A nyeremény 🍺 |
Bár van még hová fejlődni, mert a múltkor a filmes tematikájú kvízen utolsó előttiek lettünk 😆 Nálunk inkább zene és tánc van 🤷♀️🎶🕺


0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése