Neked melyik?

Hola, mi amor! 🇪🇸

2026. május 31., vasárnap

 A latinos popzene nálam ilyen guilty pleasure 🙃

A Despacito 9 milliárd yt megtekintéséből például kb. 7 milliárd én lehettem (mert öreg vagyok és nem spoti-zok) 😆🤦🏻‍♀️ 


Úgyhogy ma gyúrtunk a júliusi Ricky Martinra a Fiestával 💃🏻🕺🏻


Imádom ezt a "változatos" zenét és szövegeket is, hogy szikrázó napsütés,  várlak, szerelmem, jöjj vissza, égszínkék tenger 🌊 ☀️🥰🙂


Egyszerű, mint a faék, de akkor is: olyan happy meg fiesta 🕺🏻🎶 🌴🍹🎺


Az ízléses kis motívumok sem tudnak elriasztani, szambáztam meg minden 💃🏻😆🌹🌹💜🤷‍♀️🙂👇🏻


Mi amor 😘


🌹🌹🌹🌹🌹❤️



A kivetítőn gyakori kameraállás Toi Toi-jal 🤷‍♀️


Bailamos, hasta la vista! 🌹🌹❤️😘







0 megjegyzés: