A latinos popzene nálam ilyen guilty pleasure 🙃
A Despacito 9 milliárd yt megtekintéséből például kb. 7 milliárd én lehettem (mert öreg vagyok és nem spoti-zok) 😆🤦🏻♀️
Úgyhogy ma gyúrtunk a júliusi Ricky Martinra a Fiestával 💃🏻🕺🏻
Imádom ezt a "változatos" zenét és szövegeket is, hogy szikrázó napsütés, várlak, szerelmem, jöjj vissza, égszínkék tenger 🌊 ☀️🥰🙂
Egyszerű, mint a faék, de akkor is: olyan happy meg fiesta 🕺🏻🎶 🌴🍹🎺
Az ízléses kis motívumok sem tudnak elriasztani, szambáztam meg minden 💃🏻😆🌹🌹💜🤷♀️🙂👇🏻
![]() |
| Mi amor 😘 |
![]() |
| 🌹🌹🌹🌹🌹❤️ |
![]() |
| A kivetítőn gyakori kameraállás Toi Toi-jal 🤷♀️ |
Bailamos, hasta la vista! 🌹🌹❤️😘



0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése