Neked melyik?

Miért?

2025. október 16., csütörtök

 Rohadtul elegem van abból, hogy az orvosok rendszeresen lebeszélik az embereket vitaminok, ásványi anyagok szedéséről. 


Pedig kézzel fogható konkrét pozitív változásokat tudok felmutatni nem csak magamnál, de másnál is.

Hatásos volt nálunk a cink, szelén, jód, kollagén, Q10, vas, máriatövis, magnézium - amik hirtelen eszembe jutnak és konkrétan bizonyítani tudok. 


És nem, nem lehet úgy táplálkozni - max. ha egész nap a táplálkozással, annak megtervezésével, beszerzésével lenne elfoglalva az ember, de még akkor sem.


Nagyon zavar ez a jelenség. 


0 megjegyzés: