Morva, cseh - nekem ezekről az jut eszembe, hogy sötét, de sűrű és gazdag, ízes.
Mint a sötét pörköltjük, vagy a karakteres söreik. Az épületekről nem is beszélve.
Hát na, bejön továbbra is ❤️
 |
| Brno |
 |
Brno mo(go)rva arca
|
 |
| Szép, de komor |
 |
| Kapualjunk söröshordókkal |
 |
| Gótika |
 |
| Pivnice Pegas |
 |
| Ez olyan jó volt, majdnem sírtam |
 |
| Nyugágy-chill a piactéren mézborral |
 |
| A szomszéd épület este 😶 |
És a kapucínusok múmiáit 😱 le sem fotóztam, mert nem lehetett.
(Na jó, a mézboros képet szégyellem, annyira ciki. De volt rosszabb: kintről nézni, ahogy egy kávézó ablakában egy nő egy pohár boron keresztül próbál hangulatos képet fotózni a térről, de addig bénázik, míg felborítja a bort, magát és az ablakot is leöntve 🤦😆
Minden méltóságunkat egy menőnek vélt fotóért, mindet! ❤️)
A sötét helyek és dolgok közepette ez viszont színes, púderrózsaszín volt - avagy könyves kontent :
 |
| 😶🤔 |
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése