Neked melyik?

Morvaország 🇨🇿

2025. október 31., péntek

Morva, cseh - nekem ezekről az jut eszembe, hogy sötét, de sűrű és gazdag, ízes.

Mint a sötét pörköltjük, vagy a karakteres söreik. Az épületekről nem is beszélve. 

Hát na, bejön továbbra is ❤️


Brno

Brno mo(go)rva arca 

Szép, de komor

Kapualjunk söröshordókkal

Gótika

Pivnice Pegas

Ez olyan jó volt, majdnem sírtam

Nyugágy-chill a piactéren mézborral


A szomszéd épület este 😶


És a kapucínusok múmiáit 😱 le sem fotóztam, mert nem lehetett.

(Na jó, a mézboros képet szégyellem, annyira ciki. De volt rosszabb: kintről nézni, ahogy egy kávézó ablakában egy nő egy pohár boron keresztül próbál hangulatos képet fotózni a térről, de addig bénázik, míg felborítja a bort, magát és az ablakot is leöntve 🤦😆 
Minden méltóságunkat egy menőnek vélt fotóért, mindet! ❤️)


A sötét helyek és dolgok közepette ez viszont színes, púderrózsaszín volt - avagy könyves kontent :

😶🤔


 

0 megjegyzés: