Csenddel verés. Haha.
Hit me. Verjetek agyon csenddel, pls! One more time 😆
Mikor lesz már vége ennek?
X ezt mondja, y meg azt. Mindenki meg akar nyilvánulni, mert ő is számít, de az én fejemben már úgy jelenik meg, mint egy óriási szemétdomb része 🤐
Az emberek annyi mindentől félnek, tartanak. Attól miért nem, hogy hülyeséget vagy károsat beszélnek?
Legyen mindenki Ilia, Laurence és Guillaume. Adjunk valami felemelőt a világnak - megoldható egyetlen szó nélkül. ⛸️❄️❤️
Üdvözlettel: Egy összegyűrt taknyos zsepi a szemétdomb hátsó oldalán, az aljától kb. 42 centire
3 megjegyzés:
Ó, a francia jégtáncos pár ♥️
Ó, bizony!
És végre valaki nem arról témázik, hogy csaltak-e a javukra a pontozásnál. Köszi.
Megjegyzés küldése