Neked melyik?

Hit me

2026. február 13., péntek

Csenddel verés. Haha. 

Hit me. Verjetek agyon csenddel, pls! One more time 😆


Mikor lesz már vége ennek? 

X ezt mondja, y meg azt. Mindenki meg akar nyilvánulni, mert ő is számít, de az én fejemben már úgy jelenik meg, mint egy óriási szemétdomb része 🤐


Az emberek annyi mindentől félnek, tartanak. Attól miért nem, hogy hülyeséget vagy károsat beszélnek? 


Legyen mindenki Ilia, Laurence és Guillaume. Adjunk valami felemelőt a világnak - megoldható egyetlen szó nélkül. ⛸️❄️❤️



Üdvözlettel: Egy összegyűrt taknyos zsepi a szemétdomb hátsó oldalán, az aljától kb. 42 centire


3 megjegyzés:

Névtelen írta...

Ó, a francia jégtáncos pár ♥️

szeee írta...

Ó, bizony!

Névtelen írta...

És végre valaki nem arról témázik, hogy csaltak-e a javukra a pontozásnál. Köszi.