Nyuszika by Mona AwadMy rating: 5 of 5 stars
Ez a regény egy delulu, halulu mindfuck, ráadásul nagyon jól megírva. Sokrétű, rejtélyes. Saját magával és az olvasóval is játszik az elme és a szöveg.
"Annyira, de annyira." 🙃
View all my reviews
Nem való mindenkinek, de nálam eddig ez az év könyve. Imádtam olvasni, szeretem, ha valami ilyen módon megdolgoztatja az agyamat. Sok ponton tudtam azonosulni Samanthával, és üzenete is van számomra...
Ezután bármit elolvasnék Mona Awadtól.
***
Jó, mondjuk az idő múlása is eléggé megtréfált. Nem tudtam ma reggel abbahagyni a röhögést azon, hogy a velem egyidős Szandi nagymama lesz. Na, ez is igazi mindfuck. Tényleg folytak a könnyeim. 🤦😆

0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése