A fogorvos kérdezi, hogy szorítom-e éjjel a fogam. Hát mondom nem tudom. De később rájöttem, hogy én nappal szorítom folyamatosan, de tényleg. Meg eszembe jutott, hogy a munkahelyemen valami csapatépítőn én az 'I managed to keep my mouth shut" matricát választottam.
Rájöttem, hogy keményen küzdök folyamatosan, hogy befogjam. Fejben mondjuk le szoktam magamban vitázni a dolgokat mindenkivel. De a fogam kopik. Milyen élet ez...? 😀 🤐

0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése