Neked melyik?

Befogni

2024. április 29., hétfő

 A fogorvos kérdezi, hogy szorítom-e éjjel a fogam. Hát mondom nem tudom. De később rájöttem, hogy én nappal szorítom folyamatosan, de tényleg.  Meg eszembe jutott, hogy a munkahelyemen valami csapatépítőn én az 'I managed to keep my mouth shut" matricát választottam. 



Rájöttem, hogy keményen küzdök folyamatosan, hogy befogjam. Fejben mondjuk le szoktam magamban vitázni a dolgokat mindenkivel. De a  fogam kopik. Milyen élet ez...? 😀 🤐



0 megjegyzés: