Nagyon-nagyon stresszes volt ez a nap. Most vettem észre először, hogy a bántást, ami nagyon mélyre ment nálam, továbbadtam. Persze nem tudatosan, csak utólag esett le - nem vagyok rá büszke.
Így működik a világ, ez lehet az "energiaátadás törvénye".
Hogy lehet megszakítani vajon a sort...? 🤔
***
Viszont ma azt olvastam, hogy a humor az egyik legérettebb én-védő mechanizmus. Az vajon mennyire érett, ha legközelebb ezt így megemlítem a humortalanoknak...? 😁
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése