Neked melyik?

Pszicho

2024. április 30., kedd

 Nagyon-nagyon stresszes volt ez a nap. Most vettem észre először, hogy a bántást, ami nagyon mélyre ment nálam, továbbadtam. Persze nem tudatosan, csak utólag esett le - nem vagyok rá büszke.


Így működik a világ, ez lehet az "energiaátadás törvénye". 

Hogy lehet megszakítani vajon a sort...? 🤔

***

Viszont ma azt olvastam, hogy a humor az egyik legérettebb én-védő mechanizmus. Az vajon mennyire érett, ha legközelebb ezt így megemlítem  a humortalanoknak...? 😁



0 megjegyzés: