Hm. Ez a csávó leült Puzsérral egy 3 órás interjúra, nem tudta előre a kérdéseket, de még a témaköröket sem és spontán többet beszélt, mint a Puzsér 😯
Nem értek mindenben egyet vele, ami igazából teljesen lényegtelen, és nem is hiszek el neki mindent, de az látszik, hogy a széleskörű tudása és a tapasztalata a dolgok működéséről megvan. Meglepett. Szerzett most egy jó pontot nálam.
Érdemes volt rászánni az időt.
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése