Neked melyik?

Keretezd át!

2024. május 17., péntek

 Jajj, ma annyit röhögtünk. De amúgy komolyan gondoltuk. 

Hogy keretezzük át, gondoljunk másképp a szociálisan elítélendő kis viselkedéseinkre. Lehet, hogy nem is vagyunk szar emberek. Lehet, hogy ezek csak rosszindulatú feltételezések, vagy rossz szóhasználatok, mert valójában:


Ha önzőnek tűnsz = kicsiben, magaddal kezded a jóllétet


Ha könnyen kiakadsz, eldurran az agyad = szenvedélyesen véded a nyugalmadat, lelki békédet


Ha ítélkező vagy = erős normáid vannak


Ha elvársz dolgokat = vannak bizonyos igényeid


Ha mindenki szavába vágsz = impulzív társalgó vagy


Ha nem "csomagolod be" a mondandódat = (oh, dehogynem...😜😀👇)



Arra jutottunk, hogy. Nincs. Velünk. Semmi. Baj. 🤌🙃 = (Pont olyan szarok vagyunk,  mint bárki 🙂)


0 megjegyzés: