Jajj, ma annyit röhögtünk. De amúgy komolyan gondoltuk.
Hogy keretezzük át, gondoljunk másképp a szociálisan elítélendő kis viselkedéseinkre. Lehet, hogy nem is vagyunk szar emberek. Lehet, hogy ezek csak rosszindulatú feltételezések, vagy rossz szóhasználatok, mert valójában:
Ha önzőnek tűnsz = kicsiben, magaddal kezded a jóllétet
Ha könnyen kiakadsz, eldurran az agyad = szenvedélyesen véded a nyugalmadat, lelki békédet
Ha ítélkező vagy = erős normáid vannak
Ha elvársz dolgokat = vannak bizonyos igényeid
Ha mindenki szavába vágsz = impulzív társalgó vagy
Ha nem "csomagolod be" a mondandódat = (oh, dehogynem...😜😀👇)
Arra jutottunk, hogy. Nincs. Velünk. Semmi. Baj. 🤌🙃 = (Pont olyan szarok vagyunk, mint bárki 🙂)

0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése