17 éves 360 naposan: - Anya, én majdnem elájultam a Kormányablakban! (Önállóan kellett új személyit csináltatni 😱)
18 éves 0 naposan: Kérésére családi vacsora a Harry Potter témájú The Magic étteremben. 🪄
18 éves 1 naposan: - Ellógok a suliból az utolsó 2 óráról septumot beszúratni..... ➡️ -Azt mondja mindenki, hogy tök jól áll! 😎
18 éves 2 naposan: - Elmegyünk (ordas nagy alkohol) bevásárlásra a szülinapi partimra, de kocsival, mert gyalog nem bírjuk el a sok üveget! 🤭
*Igaz történet* 😀

2 megjegyzés:
M 18 éves?!? 😳 (Stippi)
Igen. Én sem értem 😀
Megjegyzés küldése