Egy cikkben olvastam, hogy ha valaki nagyon felzaklatót mond - magyarul felbassza az agyunkat - akkor úgy legyünk asszertívek, hogy pl. időt kérünk a reagálásra. 😶
Hát nem tudom ez mennyire életszerű, de én még most is dühös vagyok hónapokkal, évekkel ezelőtti dolgok miatt 😀
Meg megkaptam, hogy vörös a fejem, amikor a magyar kormány politikájáról beszélek 🤬🤣🤣🤣
Mondtam, hogy ha az emberek fele ilyen dühösek lennének, már rég nem lenne itt ez az undorító slepp.
Mikor kijött ez a korrupciós film, nagy izgatottan és forradalmárnak érezve magam elkezdtem külföldi hírportálok, videók alatt is megosztani, hú meg há - de arra nem számítottam, hogy senkit nem érdekel...🤷 Külföldön leszarják ezt, inkább sokan dicsőítik, sőt, irigylik tőlünk Orbánt ahogy olvasom.
Olyan ez, mintha azt mondanánk, hogy nem baj, ha Józsi otthon bántja az asszonyt, de legalább állandóan kivont karddal harcol a munkáltatójával, meg az arabokkal (de közben azért bizniszel velük)🤷
Na, ezért is dühös vagyok.
Igen, tudom, ha minden irritál, akkor nem vagyok a helyemen. Nyilván nem.
Lehet kevesebbet kellene tudni a dolgokról.
Mert ki érzi magát a helyén ebben a fucking világban...?🤔
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése