Nem értem, hogy mi történik Bódis Kriszta körül, de ezt a nőt 'migrációpárti lmbtq- propagandista Soros embere'-zte le egy undorító stílusú fideszes luvnya, ezt a nőt, akinek a kisujja többet tett a mélyszegénységben élő magyarokért, mint az egész kormány 15 év alatt.
Hányinger és zsigeri igazságtalanság-érzet van bennem.
Épp nemrég néztem meg ezt a videót Krisztával: nos, ő egy Ember. A mértéktartó életről szóló gondolatait külön kiragadnám.
Azt gondolom, hogy ha már segíteni nem tudunk/akarunk, legalább ne süppedjünk érdemtelenül egy henye, 'nekemmindenisjár', pazarló életmódba.
Büszke vagyok rá, hogy a lányom nem gondolja, hogy neki alanyi jogon jár pl. az Airpods és hasonlók - ami annyiba kerül, mint egyes családok havi kosztpénze, de amit a macska képes lenne fél perc alatt ismeretlen helyre örökre eltüntetni 😀 Nem.
És míg egy gyerek is éhezik az országban, addig ne legyen már luxusjacht, magánrepülő meg Hatvanpuszta. Úgy meg főleg ne, hogy nagyon nem becsületes úton - neadjisten munkából - van... Jézusom...🤬
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése