Neked melyik?

Putri

2025. március 1., szombat

 Mondom én, hogy elképesztően romlik az emberek minősége. Minden nap bebizonyítják. 


Pár napja még csak az országból akartam elmenekülni, ma már a Föld nevű bolygóról, pedig végre itt a tavasz, aztán mégse lehet örülni neki teljesen. Elképesztő, hogy milyen legalja viselkedést produkálnak legfelsőbb körök, mint valami putriban. Jó, hogy nem kezdték papuccsal verni Zelenszkijt, mint a balkáni mamák, hogy milyen "hálátlan".  Hogy kell amúgy hálásnak lenni? Netán így vagy úgy letérdelni eléjük, vagy mi...? 


(Nem tartom kizártnak, hogy ez az egész egy olcsó színjáték volt, ami szintén gáz, mert az sem való az Ovális irodába...)


Mit lehet akkor várni az átlagembertől, ha ilyen a legfelsőbb diplomácia? 🥺


Iszonytató.


Ez jó ez a poszt erről.

0 megjegyzés: