Neked melyik?

Szerintem

2025. március 18., kedd

... direkt provokálnak.

Hitleri beszéddel, szélsőséges törvényekkel. Ki akarják provokálni az utcai összetűzéseket, hogy rendet rakhassanak, mellüket verve fenntarthassák a "szent békét". Rá lehetne kenni a Tiszára a felforgatást, erőszakosságot.


By the way, a fegyveres testületek tagjainak be van ígérve nemsokára a fejenként 6 havi fegyverpénz, de van, aki már mostanában megkapta...


Azért ezt itt hagyom, hogy meglegyen. Engem a poloskáknál is jobban zavar az utolsó két mondat: 


"A mai ünnepi összesereglés után jön majd a húsvéti nagytakarítás - átteleltek a poloskák.

Felszámoljuk a pénzügyi gépezetet, amely korrupt dollárokból vásárolt meg politikusokat, bírókat, újságírókat, álcivil szervezeteket és politikai aktivistákat. Felszámoljuk az egész árnyékhadsereget. Ők a mi újkori labancaink, a brüsszeli kegyencek, akik hazájuk ellenében, pénzért a birodalom szekerét tolják. Túl régóta vannak itt. Túl sok mindent éltek túl. Túl sok helyről kaptak pénzt. Túl sokszor váltottak már köpönyeget. 1848-ban császármadarak ültek a nyakunkra, most meg Weber-fiókák kárognak a fejünk fölött. Éppen elég volt belőlük. Tavaszi szél vizet áraszt, hadd vigye őket… Rajtuk a skarlátbetű, sorsuk a szégyen és a megvetés. Ha van igazság, márpedig van, akkor a pokolban külön bugyor várja őket."


Orbán Viktor miniszterelnök - 2025.03.15.




0 megjegyzés: