Nem tudom kinek van meg, hogy a minap virtuálisan összeült egy stratégiai bizottság Amerikában, hogy haditerveket beszéljenek meg chaten bizonyos jemeni légicsapasok menetéről.
"amelynek összesen 18 tagja volt, köztük J.D Vance alelnök, Marco Rubio külügyminiszter, Pete Hegseth védelmi miniszter, Mike Waltz, nemzetbiztonsági tanácsadó és John Ratcliffe, a CIA igazgatója."
Valahogy bevettek bmg a chatbe egy ellenzéki újságírót, aki végigasszisztálta az egészet 🤷
Na, szóval ez a balfasz bagázs a világ elitje, ez a nemzetbiztonság, meg ilyenek.
Én meg mérgelődök, hogy milyen hülyék az indiai kódolók a cégünknél.
A világ sorsa el van intézve, aggódni kár.
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése