Nemtom, megbolondultam, tegnap megvettem életem első rúzsát (nem a Magdit, őt nem csípem 🙃). Persze kiárusításban, mert kb. mindent akcióban, kuponnal, kiárusítva, kedvezményesen veszek - a spórolva jól élés az egyik hobbim 🤭
Mi a szarnak? Mindig bohócnak láttam a rúzsos nőket.
Tényleg megbolondultam, nem tudok méltósággal öregedni 🤦😀
Amúgy nem áll rosszul (nem tűzpiros).
Ha műszempillát is csináltatok, vitessetek el 😶
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése