Neked melyik?

🤡

2025. április 1., kedd

 Nemtom, megbolondultam, tegnap megvettem életem első rúzsát (nem a Magdit, őt nem csípem 🙃). Persze kiárusításban, mert kb. mindent akcióban, kuponnal, kiárusítva, kedvezményesen veszek - a spórolva jól élés az egyik hobbim 🤭


Mi a szarnak? Mindig bohócnak láttam a rúzsos nőket. 


Tényleg megbolondultam, nem tudok méltósággal öregedni 🤦😀

Amúgy nem áll rosszul (nem tűzpiros). 


Ha műszempillát is csináltatok, vitessetek el 😶

0 megjegyzés: