Neked melyik?

Identity

2025. április 11., péntek

 Tudom, hogy multi, meg amerikai, de a határaimon kívül van, hogy a nevem alá írjam az e-mailes aláírásomba, hogy she/her/hers. 


OK, volt már, hogy a neve alapján én sem tudtam, hogy valaki nő vagy férfi, de ez itt asszem másról szól. Sőt, azt gondolom, hogy pont a melóban ez teljesen lényegtelen. Nem kell Teams chatben virág emojit küldeni azért, mert nő vagyok (van ilyen) 😶


Úgy látszik megint fordítva működök, de eszembe nem jutna a munkában a bármiféle identitásomat közzétenni, akkor sem, ha they/them/theirs lennék. 🤔


Nem értem. 


(Lehet poénból odaírom, hogy I/me/mine 🤷)


0 megjegyzés: