Mindig azt mondják, hogy kommunikálj, mondd el, hogy mit érzel egy-egy szituációban, hogy megérthessenek, hogy világos legyen mindenki számára, hogy.
Tudod mit érzek a mai napon több szituációval kapcsolatban is? Hogy kurvára nevetséges, gyerekes, amit érzek, annyira, hogy még én is szánom magamat.
Hát ezt érzem 🥺
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése