Neked melyik?

Mit érzel?

2025. április 15., kedd

 Mindig azt mondják, hogy kommunikálj, mondd el, hogy mit érzel egy-egy szituációban, hogy megérthessenek, hogy világos legyen mindenki számára, hogy.


Tudod mit érzek a mai napon több szituációval kapcsolatban is? Hogy kurvára nevetséges, gyerekes, amit érzek, annyira, hogy még én is szánom magamat.


Hát ezt érzem 🥺


0 megjegyzés: