Egymás fejében vol2.:
- Ma reggel legalább egy aktuálisabb dal szól a fejemben.
- Mi?
- A sörseggű lány!
- NEMMM! Egész reggel az a sor megy a fejemben, hogy "van egy gokart bogár a hajadban"!
😱😍🪲😳🍺❤️
Ez amennyire ijesztő, annyira jó - ez a cél(om) mindenféle értelemben.
Az elmúlt héten amúgy is valahol magamon kívül voltam, a föld felett 10 méterrel, szerelemben sok mindennel (pedig még szabin sem voltam 😀) ❤️
Megnyugtató, hogy tud ilyen történni az emberrel 🤩
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése