Queens of the Stone Age - Budapest Park, a McDonald's Skybox-ból.
Én sem igazán értem, hogy hogy kerültem oda 😀Micsoda nyár! 🌞🤩
Az énekes kb. első mondata épp a fenti boxok közönségéhez szólt: - Are you rich people?
😂🤔
Hát olyan szempontból igen, hogy valakinek VIP vagyunk ❤️
Ahhoz képest, hogy Josh Homme az elején teljesen szét volt csapva, szerintem full részeg volt, ez a zenének nem ártott - gondolom csak Ãgy tud átszellemülni 🙃
Zúztak mint állat, profin. Nagyon jó volt! 🤘🎸🎶💙

0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése