Neked melyik?

Stoner🤘

2025. július 20., vasárnap

Queens of the Stone Age - Budapest Park, a McDonald's Skybox-ból. 


Én sem igazán értem, hogy hogy kerültem oda 😀Micsoda nyár! 🌞🤩  

Az énekes kb. elsÅ‘ mondata épp a fenti boxok  közönségéhez szólt: - Are you rich people? 

😂🤔

Hát olyan szempontból igen, hogy valakinek VIP vagyunk ❤️ 


 Ahhoz képest, hogy Josh Homme az elején teljesen szét volt csapva, szerintem full részeg volt, ez a zenének nem ártott  - gondolom csak így tud átszellemülni 🙃

Zúztak mint állat, profin. Nagyon jó volt! 🤘🎸🎶💙




0 megjegyzés: