Neked melyik?

Boldogat!

2025. november 25., kedd

 ❤️


by Babka


Sokkal boldogabbak az "unalmas" hétköznapjaim, mint bármely ünnepnap. A semmilyen napok a kedvenceim, amikor alig kell valami kötelességet teljesíteni, ide vagy oda menni, szokásokat ápolni, olyan dolgokat csinálni, amiket valójában nem akarok. 


Egy sima munkanap nekem ezerszer kellemesebb, mint egy 3 órás ünnepi esemény, amin egyébként 6 hónapon keresztül rágódunk, így nagyjából 3000 órásra duzzasztjuk...🤦🤐


Élvezzük a minimális kényszerrel járó hétköznapokat! ❤️


by my PDA

0 megjegyzés: