❤️
![]() |
| by Babka |
Sokkal boldogabbak az "unalmas" hétköznapjaim, mint bármely ünnepnap. A semmilyen napok a kedvenceim, amikor alig kell valami kötelességet teljesíteni, ide vagy oda menni, szokásokat ápolni, olyan dolgokat csinálni, amiket valójában nem akarok.
Egy sima munkanap nekem ezerszer kellemesebb, mint egy 3 órás ünnepi esemény, amin egyébként 6 hónapon keresztül rágódunk, így nagyjából 3000 órásra duzzasztjuk...🤦🤐
Élvezzük a minimális kényszerrel járó hétköznapokat! ❤️
by my PDA

0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése