Ez az időszak minden évben megvisel - nem véletlenül, hiszen az év legsötétebb hetei ezek, a bőrömön érzem. Odáig fajultak a dolgok, hogy macskagyökér tartalmú Nervenpflege-t kell bevennem 2-3 naponta.
Persze saját magamnak is gondot okozok, amikor képtelen vagyok úgy viselkedni, ahogy a társadalmi norma elvárja, de sokszor képtelen vagyok.
(- Légy kedves!*
- Légy önmagad!
OK, de most melyik? 🤔😀)
Haragszanak rám emiatt, de ez van. Ilyenkor jön az érzelmi zsarolás, hogy ezzel tönkreteszem ezt meg azt. Ez rohadtul nem segít, sőt. Csak hagyjanak békén.
* E. recepciós volt nálunk, mindig mindenkivel kedves, mosolygós. Nemrég E. úgy távozott, hogy otthagyta a laptopját, a céges telefonját és azt mondta, hogy elege van és ő ide nem jön többet 🖕😶😀 Annyira értettem.
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése