Neked melyik?

Darkest

2025. december 3., szerda

Ez az időszak minden évben megvisel - nem véletlenül, hiszen az év legsötétebb hetei ezek, a bőrömön érzem. Odáig fajultak a dolgok, hogy macskagyökér tartalmú Nervenpflege-t kell bevennem 2-3 naponta.


Persze saját magamnak is gondot okozok, amikor képtelen vagyok úgy viselkedni, ahogy a társadalmi norma elvárja, de sokszor képtelen vagyok.


(- Légy kedves!*

- Légy önmagad!

 OK, de most melyik? 🤔😀)


Haragszanak rám emiatt, de ez van. Ilyenkor jön az érzelmi zsarolás, hogy ezzel tönkreteszem ezt meg azt. Ez rohadtul nem segít, sőt. Csak hagyjanak békén. 


* E. recepciós volt nálunk, mindig mindenkivel kedves, mosolygós. Nemrég E. úgy távozott, hogy otthagyta a laptopját, a céges telefonját és azt mondta, hogy elege van és ő ide nem jön többet 🖕😶😀  Annyira értettem. 



0 megjegyzés: