Neked melyik?

Fogd be! 💙

2025. december 21., vasárnap

 Mondom én, hogy a macskám az egyik legbölcsebb lény, akit ismerek.


A lányom a minap este jött haza, én már ágyban olvastam. Persze mesélt, dumàlt, én meg bentrÅ‘l válaszolgattam viszonylag hangosan, mert nem volt kedvem már kimenni. A macskám elÅ‘ször a kezemet bökdöste, majd a fejemhez jött és a mancsával a szám felé nyúlt. Inkább simogatásnak tűnt, mondom milyen cuki, ez újdonság, hogy az arcomat simogatja. Amikor ugyanezt megismételte másodszor, akkor jöttem rá, hogy nem tetszik neki a hangos, heves beszéd - esetleg veszekedésnek érzékelte, pedig nem volt az. 


Fogjam be, csend és nyugalom legyen! - ezt akarta mondani. 💙

Zseniálisan bölcs kis lény ❤️😇







0 megjegyzés: