Neked melyik?

Minden fordítva van

2026. január 6., kedd

Mifelénk mindenki szánkót keres, annyira vicces 🛷😆

És még ők mondják, hogy a MÁV/BKK/Volán stb. nem készült fel a télre. Te sem készültél fel, ember, de a szád nagy. 

Szánkód meg ilyened van a cipődre? Na, ugye. 




1-2 éve az összes 70+osnak vettünk ilyet a családban.

Magunknak nem vettünk, mert mi olyan menők meg ügyesek meg könnyűek vagyunk, nem esünk nagyot, haha 🤦Minden fordítva van. Ma reggel a Szervita téren egy csíkon mentem, ahol el volt kotorva a hó. Akkorát zakóztam majdnem a marha csúszós kövön, hogy csak a szerencsén múlt, hogy nem estem hanyatt a laptopomra meg a koponyaalapomra. 

Annak kell csúszásgátló, aki megy és ha mész, a havon kell menni. 🤌 Hó nélküli csík rossz, értem? 😆  Deutsch Tamás likeolja ezt 🙂 


Orbán Viktor pár hete piros baseball sapkával  védte meg a haja lobogását, hogy el ne vigye a szuperszónikus sikertrip menetszele: úgy jött haza az USÁból, hogy pacsi bro, védőpajzs, minden van, menőség 🖐️. Erre most benyögi, hogy dehogy.


Minden fordítva van. 





0 megjegyzés: