Lowkey 🙂 Ha nem tudod, hogy a BÚÉK hosszú 'ú', akkor egy műveletlen, figyelmetlen, boldogságot nem érdemlő, pozőrködésben mindazonáltal elsőosztályú tucatember vagy.
(Azt hiszem túl sok Puzsért és Szezonális Depressziót olvasok 🤦😆)
Szóval.
18-19 évet tanultam, nem is rosszul. 29 évet dolgoztam, nem is rosszul. De már elegem van. Szeretnék most már azt csinálni, amit akarok. Komolyan.
Biztonságos (~ testi, lelki, anyagi)
Utazós (~ a Föld, a szellem és a lélek tájain 😇)
Életet
Kérek.
Idéntől. Köszönöm ❤️
2 megjegyzés:
Legyen így ;), (( BUÉK!))
Köszi, hasonlókat (:
Megjegyzés küldése