Neked melyik?

BUÉK

2026. január 1., csütörtök

 Lowkey 🙂 Ha nem tudod, hogy a BÚÉK hosszú 'ú', akkor egy műveletlen, figyelmetlen, boldogságot nem érdemlő, pozőrködésben mindazonáltal elsőosztályú tucatember vagy. 

(Azt hiszem túl sok Puzsért és Szezonális Depressziót olvasok 🤦😆)

Szóval.

18-19 évet tanultam, nem is rosszul. 29 évet dolgoztam, nem is rosszul. De már elegem van. Szeretnék most már azt csinálni, amit akarok. Komolyan.


Biztonságos (~ testi, lelki, anyagi)

Utazós (~ a Föld, a szellem és a lélek tájain 😇)

Életet

Kérek.


Idéntől. Köszönöm ❤️





2 megjegyzés:

Zenka írta...

Legyen így ;), (( BUÉK!))

szeee írta...

Köszi, hasonlókat (: