Csinálom magamnak a programokat, de legjobban annak örülök, ha elmaradnak 🤷🤦😇
Teljes életre vágyó ember vagyok: a szándékom megvan a tartalmas kiruccanásra, valamirevaló szórakozásra, kulturálódásra, de azért valljuk be. Nincs jobb dolog, mint egész nap pizsiben, random időpontokban csokit tolva csak úgy lenni 🙂🍫❤️
Erre az attitűdre két magyarázat merült fel bennem:
- vagy éledezik bennem egy vadiúj kis Buddha
- vagy elértem a kiégés legmagasabb szintjét...
Na, vajon melyik? 🙂
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése