Lányomék ma mentek iskolai keretek között a Petőfi filmre.... Fizetni kellett.
Kiszàmolták, hogy 120.000 (!) 30 fős iskolai osztálynak kell elmennie megnézni, hogy megtérüljön 😂
Amúgy nem volt jó. Kivéve Vasvári Pált (Fehér Tibor).
.
Copyright © 2010 Szilvi irkál
Blogger Templates by Splashy Templates | Design by Dellustrations
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése