"Rájöttem, hogy az alacsonyabb emberek [mint mi - haha], azért kapják fel könnyen a vizet, mert hamarabb az agyukba ér."
lányom
Ezzel nehéz vitatkozni 😀
"Rájöttem, hogy az alacsonyabb emberek [mint mi - haha], azért kapják fel könnyen a vizet, mert hamarabb az agyukba ér."
lányom
Ezzel nehéz vitatkozni 😀
.
Copyright © 2010 Szilvi irkál
Blogger Templates by Splashy Templates | Design by Dellustrations
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése