Neked melyik?

Péntek este

2024. március 29., péntek

az mi, hogy ha van végre egy szabad péntek estéd otthon, egyedül, nagypénteken, akkor kisemmeremírni hány évesen nem takarítasz, sárgatúrót meg töltött tojást csinálsz, vagy Jézusra gondolsz, hanem Måneskinre sírsz-tombolsz....? 😂 


sosenövökfel.

de annyira hiányoztak ezek az érzések.

 

erre sírok, mert azonnal szerelmes leszek, ahogy meglátom/hallom ezt 😍😭

 

 

erre meg tombolok, szerintem nem kell magyarázni 😜

 

  

 

ci vediamo in estate 😉 🎶🎸❤️

0 megjegyzés: