az mi, hogy ha van végre egy szabad péntek estéd otthon, egyedül, nagypénteken, akkor kisemmeremírni hány évesen nem takarítasz, sárgatúrót meg töltött tojást csinálsz, vagy Jézusra gondolsz, hanem Måneskinre sírsz-tombolsz....? 😂
sosenövökfel.
de annyira hiányoztak ezek az érzések.
erre sírok, mert azonnal szerelmes leszek, ahogy meglátom/hallom ezt 😍😭
erre meg tombolok, szerintem nem kell magyarázni 😜
ci vediamo in estate 😉 🎶🎸❤️
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése