Elborzasztó valahol, hogy annyira elkeseredett a nép, hogy képes lepaktálni egy ilyen emberrel, aki 20 éve ül a szekértáborban cuki kis pozíciókban, aki 2 éve még Tusványoson tapsikolt, akinek az egész famíliája szorosan bele van szőve a rendszerbe. Vagy pont ettől hiteles? Nem tudom. De jó kis szülinapi bulija volt tegnap. Kár, hogy ez az ember kurvára vágja a módszertant. De ez az esélyünk most és teljesen megértem ami történik (és ez is baj). Hogy legalább történik valami. Hogy nem kell tiszta, jöjjön bárki - nem baj, ha a szeme sem áll jól - csak ne a mostani.
Nagyon mélyen vagyunk mindenhogyan, szegény-szegény mi 😕
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése