Nem szeretném az á betűs szót használni, de sose értettem az ittmaradóktól, hogy amikor meghal valaki, hirtelen valahogy elkezdenek foglalkozni vele meg értékelni őt, akit addig le se szartak.
Ezt mindig borzalmasnak találtam - de lehet megint én ülök fordítva a lovon, mint általában.
Tényleg meg kell halni ahhoz, hogy értékeljenek? 🤔😭
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése