Neked melyik?

After life

2024. november 1., péntek

 Nem szeretném az á betűs szót használni, de sose értettem az ittmaradóktól, hogy amikor meghal valaki, hirtelen valahogy elkezdenek foglalkozni vele meg értékelni őt, akit addig le se szartak.


Ezt mindig borzalmasnak találtam - de lehet megint én ülök fordítva a lovon, mint általában.


Tényleg meg kell halni ahhoz, hogy  értékeljenek?  🤔😭



0 megjegyzés: