...én sosem tartom fel a sort a boltban, pl. nem ér meglepetésként, hogy az árut ki kell pakolni a szalagra, és az sem, hogy fizetni kell, előkészítem a pénztárcát/kártyát, tudom a pinkódom, meg a nevem, címem ha esetleg számlát kérek.
Aztán azt veszem amit akartam, nem rohangálok a kasszától vissza kicserélgetni. Applikációm is elöl van, ha mégsem, akkor leszarom és nem akarom mindenáron lecsippantani - ilyenek.
(Jópofizós társalgásba sem kezdek a pénztárossal, de ezt a személyiségem eleve kizárja 😀)
És ezt mind azért bazdmeg, hogy ne tartsam fel a sort, és ne szórakozzak más drága idejével, mert nem az van, hogy csakénénénén és én. De cserébe azt kapom, hogy csakőkcsakőkcsakők.
Tudom, önki kassza, de nálunk, ahová legtöbbet járok, az pont nincs.
Úgyhogy le fogok erről szokni, és én leszek a leggenyább sorfeltartó a városban, akkor is, ha még magamat is szarrá idegesítem vele - 😜🛒💃
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése