És?
Akkor is megtörténik, ha nem csinálunk belőle ügyet.
A munkahelyem a legjobb arc: december 14-én lesz adventi koszorú készítés és akkor jön a Mikulás is, mert akkor jó nekik. Nem kell megbolondulni, így is lehet. 🙃♥️
.
Copyright © 2010 Szilvi irkál
Blogger Templates by Splashy Templates | Design by Dellustrations
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése