Neked melyik?

Káros

2024. november 19., kedd

( Hashimoto thyreoiditisem van, amiben néha alul, néha pedig túlműködik a pajzsmirigy, így én is.  Érzem, hogy most egy kicsit túlpörgött periódusom van, de nem bírok leállni. 😀)


Tehát egyéni túlfűtöttség (utálkozás) jön, nem közös 🙂 Szeresse mindenki nyugodtan Vihari Bikit! 


Szóval fú. A nagy motivátor, coach, önismereti buddha most hergeli a nőket, hogy ő utál nő lenni, utálja a testét, az összes hormonális folyamatot és le is tiltott valakit, aki viszont imádott nő lenni 😶

Fú, de utálom ezt a nőt én meg.  Ezt a nőt törölközővel a fején.


Aláírom, hogy nem könnyű az egész kurva élet, de neki meg minden 2. ember nárcisztikus, most meg utál nő lenni, ez a szívás netovábbja, mert perimenopauzában soron kívül megjött neki. A természet is monnyon le!


Szerintem be kéne tiltani az ilyen elmebeteg "kócsokat". 


Miért kell így lehúzni egymást? Így is hülye mindenki 😆 Ez a nagy önismeret, öntudatra ébredés, hogy a 'beszéljünk róla' zászlaja alatt akkor most közösen utáljunk nők lenni? 🤔 Ezt vigyék tovább a lányaink? Régen a Vörös Sátorban nem ez volt szerintem, bár nem tudom mi volt 🙃 Szóval beszéljünk róla, csak ne így - szerintem. Iványi Orsolya csoportjában pl. elég normális hozzáállással tudnak erről beszélni a nők. 


Ez a narratíva egy "közszereplő"-től marhára káros, poénnak is nagyon rossz. A tömeg persze partner a közös őrjöngésben, de tisztelem azt az 1-2 nőt, aki finom nőiesen megírta neki, hogy azért nemá.  Sajnos ez nekem nem megy 🙃 Én letiltom a p.csába vagy úgy feltartom a sorban betétvásárlás közben, hogy azt megemlegeti 🛒🩸😁



0 megjegyzés: