Egy cikket olvasva, nagy sokára esett le, hogy valószínűleg a pár héttel ezelőtti covid durrantotta be a hashimoto-s pajzsmirigyemet (oltás után is ez volt), kb. 1 hónapos túlpörgést, belső remegést, meg külső ámokfutást okozva 😀 Az élet minden területén elővettem az illedelmesen mélyre temetett kis sérelmeimet, kritikáimat, kiosztottam mindenkit - még a munkában is 😀.
Szeretnék már egy kis békét, magamnak is sok voltam. A tegnapi napon éreztem először hetek óta, hogy csökkent a belső feszültség.
De bocsánatot nem kérek senkitől, mert amúgy mindent komolyan gondoltam 🙃
Mindig is bírtam a Gerlóczyt Marcit, ezt pont ma rakta ki 🙂
“Mindig elmondtam, kimondtam a véleményemet mindenről, mindenkinek, többnyire meggondolatlanul, hiszen ha valamit átgondol az ember, akkor az már nem a véleménye, hanem amit a véleményéről gondol.”
― Az út
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése