...el tudnék menni, de...
De nem akarok 😀
Sokszor nevetgélek magamban, hogy milyen cukik vagyunk, amikor ilyen kis kifogásokat keresünk, hogy valahová miért nem megyünk el, amikor valójában csak arról van szó, hogy nem akarunk 🙂
A cukik az most egy cuki kifejezés volt, sokszor inkább nekem kellemetlen, hogy milyen béna, átlátszó kifogásokkal tudunk jönni 🤦
A nem akarok/nincs kedvem-et miért nem tudjuk kimondani? Nyilván azért, mert az azt jelentené, hogy 'nem szeretnék ott, akkor, veled időt tölteni', mondjuk ki 🙃
Közben engem meg úgy feszít belülről, hogy csak na, pedig abbú' megint óriási baj lenne 😭🤣
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése