Neked melyik?

Bárcsak

2024. november 29., péntek

 ...el tudnék menni, de...

De nem akarok 😀



Sokszor nevetgélek magamban, hogy milyen cukik vagyunk, amikor ilyen kis kifogásokat keresünk, hogy valahová miért nem megyünk el, amikor valójában csak arról van szó, hogy nem akarunk 🙂 

A cukik az most egy cuki kifejezés volt, sokszor inkább nekem kellemetlen, hogy milyen béna, átlátszó kifogásokkal tudunk jönni 🤦


A nem akarok/nincs kedvem-et miért nem tudjuk kimondani? Nyilván azért, mert az azt jelentené, hogy 'nem szeretnék ott, akkor, veled időt tölteni', mondjuk ki 🙃


Közben engem meg úgy feszít belülről, hogy csak na, pedig abbú' megint óriási baj lenne 😭🤣



0 megjegyzés: