Mit várok még?
Hogy gyógyuljunk már meg, konkrétan az egész család tök beteg napok óta.
Meg némi egyensúlyt a libikókán, legyek ellenállóbb a mindenféle hatásoknak, ne vegyem át annyira a környezet rezgéseit. Ezt hogyan lehet vajon elérni? 🤔
Meg egy ilyen csészét. Kosztolányi sorokkal♥️
![]() |
| Babka Manufaktúra |

0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése