Nem írom le, hogy mit Jézuskodtam a héten, mert nem szenteskedünk, nem hatódunk meg magunktól 🙃
És felvettem a grinches pólóm meg zoknim és kitaláltam, hogy palacsinta lesz karácsonykor, meg bundás gumicukor ☺️
Fuck bejgli.
Nem írom le, hogy mit Jézuskodtam a héten, mert nem szenteskedünk, nem hatódunk meg magunktól 🙃
És felvettem a grinches pólóm meg zoknim és kitaláltam, hogy palacsinta lesz karácsonykor, meg bundás gumicukor ☺️
Fuck bejgli.
.
Copyright © 2010 Szilvi irkál
Blogger Templates by Splashy Templates | Design by Dellustrations
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése