Szinte mindenkinek vannak autisztikus, neurodivergens vonásai - mostanában sokat foglalkozom ezzel egy frissen autizmussal diagnosztizált ismerős miatt.
Hát érdekes dolgokra jutottam.
Az árvízvédelemnél valahogy még nem volt nyilvanvaló, de aztán most jött az Aszályvédelmi Operatív Törzs - és értelmet nyert az egész életem 😱😀😉😶
Aki nem érti miért, az biztosan neurotipikus 😀
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése