XY ma hallott először a kémbotrányról. Tőlem. Én meg arról, hogy a Duluxnak van Gangeszi Kavics színű falfestéke. 🖌️
Z hallott a kémsztoriról, de csak annyit, hogy ukrán kémeket fogtak el Bp-en...😶 És otthon hagyta az Avon katalógust. 💅
Amit erre mondtam:
- Jajj, hát képzeljétek, az volt, hogy...
Amit valójában gondoltam:
- Asszem az én mintám/színem a kamuflázs. Jövök itt a durva "tankkal", amire senki nem kíváncsi és elég jól álcázom, hogy ez engem amúgy zavar.
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése