Neked melyik?

Nők

2025. május 12., hétfő

XY ma hallott először  a kémbotrányról. Tőlem.  Én meg arról, hogy a Duluxnak van Gangeszi Kavics színű falfestéke. 🖌️  


Z hallott a kémsztoriról, de csak annyit, hogy ukrán kémeket fogtak el Bp-en...😶 És otthon hagyta az Avon katalógust. 💅


Amit erre mondtam:

- Jajj, hát képzeljétek, az volt, hogy...


Amit valójában gondoltam:

- Asszem az én mintám/színem a kamuflázs.  Jövök itt a durva "tankkal", amire senki nem kíváncsi és elég jól álcázom, hogy ez engem amúgy zavar. 




0 megjegyzés: