Neked melyik?

Seicento

2025. május 4., vasárnap

 Néztük a minap a Konklávét, amiben több nyelven is beszélnek, de legtöbbet angolul meg olaszul. Az egyik bíboros elég hosszan beszélt "olaszul" - mondom de jó, csomó mindent értek. Aztán rájöttem, hogy spanyolul mondta 😶😀

Ezért hasznos egy latin nyelven is gagyogni. 🇮🇹🇪🇸




0 megjegyzés: