Néztük a minap a Konklávét, amiben több nyelven is beszélnek, de legtöbbet angolul meg olaszul. Az egyik bíboros elég hosszan beszélt "olaszul" - mondom de jó, csomó mindent értek. Aztán rájöttem, hogy spanyolul mondta 😶😀
Ezért hasznos egy latin nyelven is gagyogni. 🇮🇹🇪🇸

0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése