Megbeszéltük tegnap, hogy nem érezzük nagyon máshogy magunkat, mint 5-6 évesen. Nálam ez a kívülálló és a WTF?! alapéletérzés semmit nem változott. Pedig egy ideig azt hittem, hogy majd beilleszkedek, majd megértem.
Az első lehet nem is annyira szükséges 🙃, a második folyamatban, de sosem fogok a végére érni, ez tisztán látszik.
Itt még csecsemő vagyok, de azóta is így nézek 😀

0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése