Neked melyik?

Alapok

2024. július 13., szombat

 Megbeszéltük tegnap, hogy nem érezzük nagyon máshogy magunkat, mint 5-6 évesen. Nálam ez a kívülálló és a WTF?! alapéletérzés semmit nem változott. Pedig egy ideig azt hittem, hogy majd beilleszkedek, majd megértem. 

Az első lehet nem is annyira szükséges 🙃, a második folyamatban, de sosem fogok a végére érni, ez tisztán látszik.


Itt még csecsemő vagyok, de azóta is így nézek 😀






0 megjegyzés: