Neked melyik?

Gyertek

2024. július 10., szerda

Nincs nyaralás, dolgozok, értelmetlen feladatokat csinálok, dög meleg van, hajam, körmöm is milyen, a Kökin kell folyton átmennem,  úgy tűnik szarul is keresek, káposztás tésztát és 239,- ftos aldis jégkrémet ettem ma és kb. 35 fokos metrón utaztam és még mindig Orbán Viktor a miniszterelnök - most mégis olyan jóóóó  és nem is tudom mitől ♥️ 

(Félek, hogy buta vagyok 😀)


Ha a mennybe emelkedsz, magaddal viszed az egész világot is. (Hamvas Béla után szabadon) Gyertek. 


Upd: pár órával a ficánkolós jókedv után a túlfolyt fürdővizes padlón úgy elvágódtam, hogy a fejütéstől kiesett egy óra az életemből, nem emlékszem 😀 


Élet: - Nem kell menőzni a semmin. Igenis nyomorult vagy.

Én: - Csak szerencsére nem emlékszem rá 🙃







0 megjegyzés: