Nincs nyaralás, dolgozok, értelmetlen feladatokat csinálok, dög meleg van, hajam, körmöm is milyen, a Kökin kell folyton átmennem, úgy tűnik szarul is keresek, káposztás tésztát és 239,- ftos aldis jégkrémet ettem ma és kb. 35 fokos metrón utaztam és még mindig Orbán Viktor a miniszterelnök - most mégis olyan jóóóó és nem is tudom mitől ♥️
(Félek, hogy buta vagyok 😀)
Ha a mennybe emelkedsz, magaddal viszed az egész világot is. (Hamvas Béla után szabadon) Gyertek.
Upd: pár órával a ficánkolós jókedv után a túlfolyt fürdővizes padlón úgy elvágódtam, hogy a fejütéstől kiesett egy óra az életemből, nem emlékszem 😀
Élet: - Nem kell menőzni a semmin. Igenis nyomorult vagy.
Én: - Csak szerencsére nem emlékszem rá 🙃
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése