- A folyosón láttam egy csótányt a hátán.
- Kinek a hátán?
- Hát a hátán feküdt.
- De kién?
🤦
Jó, lehet mégis lett valami az agyammal a fejbeütés után, vagy csak túl meleg van 😀
Az ember annyira meghülyül a melegtől, hogy van, aki nyilvánosan hosszú levelet ír a... kinek is? 🤔, hogy mikor lesz már pöttyös labdát dobáló, vidám, kellemes nyár?! 😂 (Javaslatom címzettnek: A kurva élet.)
Ezen nagyon röhögtem. De az összes energiám a túlélésre megy, gondolkodni nem tudok, pedig a munkában néha jól jönne.
Vidám nyarat (nincs pöttyös labda ikon, basszus 😶)! 🙃🌞
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése