Neked melyik?

Head/heat issues

2024. július 16., kedd

 - A folyosón láttam egy csótányt a hátán.

- Kinek a hátán?

- Hát a hátán feküdt.

- De kién?

🤦


Jó, lehet mégis lett valami az agyammal a fejbeütés után, vagy csak túl meleg van 😀


 Az ember annyira meghülyül a melegtől, hogy van, aki nyilvánosan hosszú levelet ír a...   kinek is? 🤔, hogy mikor lesz már pöttyös labdát dobáló, vidám, kellemes nyár?! 😂 (Javaslatom címzettnek: A kurva élet.)


Ezen nagyon röhögtem. De az összes energiám a túlélésre megy, gondolkodni nem tudok, pedig a munkában néha jól jönne. 


Vidám nyarat (nincs pöttyös labda ikon, basszus 😶)! 🙃🌞



0 megjegyzés: