Neked melyik?

2024. július 4., csütörtök

 Fú, de utálom már, hogy ilyen random kis nők állandóan dobálóznak azzal, hogy xyz nárcisztikus, mert így meg úgy. Ha valaki némileg énközpontúbb, vagy csak simán határozott, esetleg egy bunkó, az már nárcisztikus a sok önjelölt szakembernek.


Azért ehhez is kell ám valami fura határozottság, azt gondolom. Én ki nem merném ejteni a számon senkire.


A hülye pöcs/picsa diagnózissal viszont annyira nem lehet mellélőni 😊







0 megjegyzés: