A kortárs balett már nem az a tütüben táncoló, modoros valami. Mióta az elsőt láttam ( A vágy villamosa Venekei Marianna koreográfiájában) - szerelem.
A Müpa harmadik sorából nézni a táncosokat külön élmény. Luka Dimic Peer Gyntként (kor.: Velekei László) pedig külön szerelem. A Győri Balett Markó Iván óta még mindig top.
♥️
![]() |
| A fotók forrása |



0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése