Egy lakóparki vita soràn valaki ma felhozta a páromnak, hogy a kedves felesége (!😀) évekkel ezelőtt szétverte a kapunyitó gombot az udvaron...😶
Amúgy nem tudtam, hogy ezt bárki tudja 🤣
A beragadt kapunyitó gombtól folyamatosan csipogott lenn a kaputelefon. Nyáron nyitott ablaknál nem tudtam tőle aludni. Egyszer éjfél körül teljesen begőzöltem, lementem, letéptem és kidobtam a beragadt kapunyitó kapcsoló billenős nyomógombját 😂
Az akkori gondnok valószínűleg megnézte vmi kamerán az esetet, de sose mondta nekünk, csak most egy vita során.
Vigyázni kell velem! 🙂
De így volt, mea culpa 🤭
(Nem fura, hogy épp a Szociopata c. könyvet olvasom...?🤔)
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése