Neked melyik?

Vandál

2025. január 9., csütörtök

 Egy lakóparki vita soràn valaki ma felhozta a páromnak, hogy a kedves felesége (!😀) évekkel ezelőtt szétverte a kapunyitó gombot az udvaron...😶

Amúgy nem tudtam, hogy ezt bárki tudja 🤣


A beragadt kapunyitó gombtól folyamatosan csipogott lenn a kaputelefon. Nyáron nyitott ablaknál nem tudtam tőle aludni. Egyszer éjfél körül teljesen begőzöltem, lementem, letéptem és kidobtam a beragadt kapunyitó kapcsoló billenős nyomógombját 😂

Az akkori gondnok valószínűleg megnézte vmi kamerán az esetet, de sose mondta nekünk, csak most egy vita során. 


Vigyázni kell velem! 🙂

De így volt, mea culpa 🤭


(Nem fura, hogy épp a Szociopata c. könyvet olvasom...?🤔)

0 megjegyzés: